Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   
  • Rejestracjarealowiec98

Rejestracja: 27 kwi 2013
Poza forum Ostatnio: maj 25 2020 12:15
*****

Moje posty

W temacie: Problem z Bluetooth

11 styczeń 2019 - 18:46

A w SmartLock nie masz dodanego zaufanego urządzenia bluetooth lub bezpiecznej lokalizacji, ewentualnie jakiegoś innego wyzwalacza typu aplikacji Lama albo Automate?


W temacie: Galeria QuickPic

30 grudzień 2018 - 10:31

Ja używałem QuickPic od zawsze, ale pojawiły się dwa poważne problemy. Na Oreo nazwy folderów/albumów są różowe i nie ma opcji by to zmienić. Poza tym, gdy obejrzę film i chcę przeglądać zdjęcia, to zdjęcia są ucinane na wysokości navbara i statusbara (Jest czarny pas na dole i u góry) i trzeba zrobić restart apki. Od niedawna używam Galeria 6.1.3 w wersji Pro, funkcjonalność lepsza i bez problemów :)


W temacie: XZ Premium nie nagrywa dźwięku video

29 grudzień 2018 - 20:19

W ustawieniach nagrywania masz włączony "dźwięk"?XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.