Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   
  • Rejestracjajuggler

Rejestracja: 06 maj 2011
Dostępny Ostatnio: 12 minut temu
****-

Moje posty

W temacie: Witam wszystkich

wczoraj, 15:02

Hej :) cieszę się, ze zdecydowałeś się dołączyć :)

W temacie: Koronawirus - jak żyjecie?

29 marzec 2020 - 12:18

No ja jestem bardzo ciekawy jak to dalej się potoczy. Z mojego doświadczenia (mieszkam w Warszawie) widzę, że te całe zostań w domu nie do końca się sprawdza. Szczególnie w sklepach. Co z tego, że markety wprowadzają zasady, by do lokalu wchodziło X osób i w kolejkach wyznaczane są linie co 1-1.5m, skoro i tak ludzie przy nabiale, pieczywie lub wędlinach tłoczą się. Żeby to jeszcze zachowywać tę odległość, zaczekać. Każdy tylko szybko cap produkt przed nosem. Nonsens. 

U mnie nie jest tak źle, bo pracuje zdalnie (jestem informatykiem). Ale gdybym nie ćwiczył w domu coś, to by mnie chyba szlak trafił :)


W temacie: Pokaż swój pulpit!

28 marzec 2020 - 15:04

@bob93328,co to jest za widget pogody, jeśli można wiedzieć? Fajnie, że do nas jeszcze zaglądasz pomimo posiadania Pixela 2 :)  


W temacie: Pomoc Techniczna

28 marzec 2020 - 14:52

Jeśli wersja mobilna nie będzie Ci odpowiadać, na dole jest przycisk do przełączenia na wersję pełną :) 


W temacie: Lifelog

26 marzec 2020 - 21:06

Oficjalnie Sony nie potwierdziło, ze rezygnuje z tej aplikacji. Fakt, ze wiele aplikacji zostało porzuconych po wcieleniu Sony Mobile, ale akurat o Lifelogu nic nie było. Usunięto tylko możliwość logowania sie przez Sony Entertaiment Network i zaprzestano wsparcia dla wersji webowej.

Wysłane z mojego SM-T865 przy użyciu Tapatalka


XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.