Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   
  • Rejestracjajuggler

Rejestracja: 06 maj 2011
Poza forum Ostatnio: lip 16 2019 20:02
****-

Moje posty

W temacie: Xperia 1 - Pierwsze wrażenia

12 lipiec 2019 - 14:32

Panowie, dalsza Wasza dyskusja nie ma sensu. Każdy z Was ma swoje zdanie i nie zostanie przekonany przez drugiego. Więc ją zakończmy, a kolejne posty niech dotyczą wrażeń innych użytkowników tego modelu.


W temacie: Najlepsza wersja oprogramowania i aktualizacje dla Vodafone DE

08 lipiec 2019 - 17:51

1. Korzystając z flashtoola nie tracę gwarancji? (Widziałem różne informacje.)

 

Oficjalnie nikt Ci nie powie, żebyś używał programu do wgrywania oprogramowania, który został stworzony przez osobę spoza Sony :) Byłoby to nawet niemądre ze strony producenta. Program praktycznie robi to samo co oficjalny. Jeżeli się jednak będziesz chwalił, że "gdzieś na forum czytałeś" że nie tracisz gwarancji używając go, to możesz się zdziwić. Kwestia tego, że ciężko jest udowodnić komuś, że użył Flashtoola zamiast Xperia Comapanion (choć nie twierdzę, ze się nie da). Tylko po co producent miałby to robić?

 

W życiu codziennym, jeżeli z telefonem jest coś nie tak, to serwisanci mogą wgrać inną wersję oprogramowania. 


W temacie: Xperia 1 - Pierwsze wrażenia

02 lipiec 2019 - 16:38

Każdy ma swoje zdanie @piotrzet. Nie ma co od razu hejtować, może subiektywne odczucia @Piotr Mitpio są faktycznie inne. 

Co do Xperii 1, to mam ten telefon na kolejne 2 tygodnie. Mogę coś sprawdzić, przetestować i odpowiedzieć na pytania w razie potrzeb.


W temacie: Jaki dobry film/serial ostatnio widziałeś?

02 lipiec 2019 - 16:32

@DariuszZ, super, że postanowiłeś coś skrobnąć. Ja nie wiem czym tu się zachwycać w tej "Grze o Tron". Serial uwielbiany przez wiele osób, ja w nim nic nadzwyczajnego nie widzę. Ot taki do kotleta jak dla mnie :P 


W temacie: Bateria

02 lipiec 2019 - 16:30

Nie wiem, czy u Ciebie to pomoże, ale podzielę się swoim doświadczeniem z XZ Premium. Na tym telefonie od dłuższego czasu bardzo szybko mi ubywało baterii. Kombinowałem, optymalizowałem, nic nie pomagało. Najgorsze, że ubywało nawet w trybie czuwania. W końcu wymieniłem nawet baterię na nową - nie pomogło. Wkurzyłem się i postanowiłem wgrać na czysto oprogramowanie z użyciem Xperia Companion. Wgrałem identyczne aplikacje i usługi co wcześniej i... problem zniknął  :scratch_one-s_head:  :scratch_one-s_head:  :shok:XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.