Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   
  • RejestracjaMojzesz

Rejestracja: 01 gru 2013
Poza forum Ostatnio: wczoraj, 22:58
***--

Moje posty

W temacie: Full nandroid backup twrp 3.4.0.0

23 wrzesień 2020 - 13:32

Pytanie czy posiadasz kopię TA. Jeśli nie, to wystarczy w trybie fastboot zrobić to fastbootem.
Komenda fastboot oem lock

W temacie: Full nandroid backup twrp 3.4.0.0

22 wrzesień 2020 - 17:08

Jest opcja zablokowania bootloadera ale jeśli nie masz kopii TA czyli kluczy DRM to blokowanie może okazać się zbędne. Owszem, mogą apki nie krzyczeć, że telefon jest zrootowany ale np Netflix nadal może nie odtwarzać nawet w FHD.

W temacie: Full nandroid backup twrp 3.4.0.0

22 wrzesień 2020 - 09:05

Stąd jakiś tam pierwszy android flashtoolem może przynieść dobry efekt. To co mi przychodzi do głowy a wiem, że może zadziałać to podsuwam (kiedyś straciłem imei w Xperii Z1 - nie mylić z XZ1) i cóż. Najstarszy android okazał się ratunkiem.

W temacie: Koronawirus - jak żyjecie?

22 wrzesień 2020 - 09:03

Też jestem tego zdania. Masakra. Wypraszają jak ktoś przyjdzie czy przywiezie kogoś z rodziny na jakiś zabieg. Tylko pacjent - ile razy to słyszałem i musiałem wychodzić. Tylko jest coś takiego jak artykuł 135 ale to odnośnie maseczek.

W temacie: Full nandroid backup twrp 3.4.0.0

22 wrzesień 2020 - 04:59

Zanim ktoś jednak wstawi to proponuję znaleźć stary soft pokroju Androida 8 albo 7 jak w ogóle był na tym telefonie i wgrać flashtoolem. Pod wipe wszystko zaznaczyć i pod custom tak samo. Pomoże albo i nie. Warto spróbować ze starym androidem. O ile nie jest tak, że ten telefon został zablokowany przez operatora za niespłacanie rat ;D. Chociaż wtedy alarmowe powinny być... Chyba.


XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.