Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   
  • RejestracjaMojzesz

Rejestracja: 01 gru 2013
Poza forum Ostatnio: wczoraj, 22:58
***--

Moje tematy

[Windows 10] Kopia zapasowa Chrome'a

14 wrzesień 2020 - 22:46

Cześć.

Szukam programu, który zrobi mi na Windows 10x64 oczywiście, kopię zapasową całego programu Chrome. Może być do wielu programów i może być to płatne narzędzie ale wolałbym darmowe.

Chcę tacie na starym łajnie kruger szajs zainstalować innego win10 takiego kastrata jak najmocniej ale który działa a nie to co mają na winclub. Dam radę to ogarnąć i sterowniki wszyściutkie mam.

Chciałbym skopiować całego Chrome'a wraz z danymi uzupełniania itd. Niech nie marudzi, że musi się logować na konto Google i wszędzie od nowa. Wiem, że nie wszędzie używał opcji zapisania hasła np jak kupował soczewki i tu może pojawić się problem. O ile dałbym sobie radę z jego hasłami (czasami trzeba naprawdę godzin, żeby złapało jego hasło czy nawet dni)...

Stąd chciałbym zrobić kopię całej przeglądarki i jej ustawień itd. Sam google Chrome tego nie oferuje przy formacie dysku tak, żeby zgrać gdzieś jego kopię. nie interesuje mnie też systemowa kopia zapasowa i jej przywracanie, bo kastrat raczej tej opcji mieć nie będzie.XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.