Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   
  • Rejestracjafroq83

Rejestracja: 23 lis 2015
Poza forum Ostatnio: mar 19 2018 14:48
-----

Moje posty

W temacie: Wgrywanie softu T-mobile do Xperii X programem flashtool

04 marzec 2018 - 19:12

 

Jak włączyć VoLTE?

Jeśli podpiszesz lub przedłużysz umowę z Orange wymieniając jednocześnie telefon na taki, który wspiera technologię VoLTE, możliwość korzystania będzie Ci udostępniona automatycznie i bez dodatkowych kosztów. 

Jeśli zakupiłeś telefon wspierający technologię VoLTE w sieci Orange zanim uruchomiliśmy tę usługę, zdalnie otrzymasz aktualizację oprogramowania telefonu. Po zaakceptowaniu aktualizacji będziesz korzystał z VoLTE. 

Jeśli zakupiłeś telefon wspierający technologię VoLTE poza siecią sprzedaży Orange będziesz musiał samodzielnie zaktualizować oprogramowanie telefonu. Możesz tego dokonać w punkcie serwisowym.

 

TO cytat ze strony Orange. Wiec wychodzi na to, że potrzebny jest konkretny soft operatora. Spróbuje jeszcze zorganizować kartę  z t-mobile i zobaczyć czy w ogóle będzie ta funkcja do włączenia. 


W temacie: Wgrywanie softu T-mobile do Xperii X programem flashtool

04 marzec 2018 - 18:05

Udało mi się wgrać 8.0 z T-mobile. Wszystkie aplikacje brendowe prócz jednej udało się bez problemu odinstalować. VoLTE jak na razie nie działa na Orange bo chyba musi być dedykowany soft na konkretną sieć. Jeszcze muszę wybrać tą sprawę

W temacie: Wgrywanie softu T-mobile do Xperii X programem flashtool

03 marzec 2018 - 21:04

Chyba tez się skusze na tego oreo z T-mobile bo się go chyba nie doczekam. Czy jest możliwość zrobienia kopi wszystkich danych tak, aby po wgraniu nowego softa, nie musiał wszystkiego konfigurować.Czyli  aplikacji do banku, google authenticator, postęp i konta w grach itp? 

 

W temacie: Android Oreo pojawia się Xperii X i X Compact (34.4.A.0.364)

26 luty 2018 - 09:45

T-mobile i Orange juz dostały a bez brendu jeszcze nie ma :(


XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.