Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   
  • Rejestracjach3mn3y

Rejestracja: 11 cze 2012
Poza forum Ostatnio: wczoraj, 21:31
****-

Moje posty

W temacie: Nie działa mi dotyk!

15 kwiecień 2019 - 10:56

Jedyna opcja. Choć można i podpiąć myszkę i w ten sposób korzystać.


W temacie: Aparat na custom romie

15 kwiecień 2019 - 10:54

Niby mody były, ale brakowało kodu i nic nie dawały. Nie wydaje mi się, abyś znalazł coś działającego, chyba że mod zawierający CAŁY "rom" od Sony przeportowany na custom.


W temacie: [XA1][7.0] Zrootowany kernel

15 kwiecień 2019 - 10:51

@MAREK10747

Ale to ni moje :(

Poszukam coś.


W temacie: Ktory ROM najlepszy (dla praktycznego geek'a)?

12 kwiecień 2019 - 21:36

Co do obrotu to zawsze można sobie dodać opcję ręcznego przełączania. Gdzieś widziałem aplikację/modyfikację, która dodawała niewidzialny przycisk w jakimś miejscu i jego wciśnięcie pozwalało na wymuszenie obrotu. Była też opcja z dodatkową ikoną na navbarze - ta znajdowała się maksymalnie w prawo na pasku (lub u góry w trybie poziomym).


W temacie: Błąd po aktualizacji

12 kwiecień 2019 - 21:34

Nie włącza się czyli? Zero wibracji, loga Sony i animacji, czy może stoi na tej ostatniej?

 

Jak to pierwsze to spróbuj wcisnąć Power + Vol-, może się zrestartuje. Dalej sprawdź, czy telefon wchodzi we Flashmode (wyłączony podłączamy do komputera trzymając Vol-). Wedy można by wgrać soft na nowo (np. Flashtoolem sam system + kernel, aby dane zostały).

 

W tym drugim przypadku także trzeba na nowo system wgrać. Albo w całości, albo częściowo.XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.