Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   
  • RejestracjaMyopic

Rejestracja: 19 gru 2015
Poza forum Ostatnio: gru 03 2020 23:22
-----

Moje tematy

Xperia XA2 nie ładuje baterii

11 listopad 2020 - 10:48

W dniu dzisiejszym przejechałem samochodem 80km do Rodziców i w czasie tej podróży miałem włączoną nawigację w tym telefonie. Gdy dojechałem do celu zorientowałem się, że bateria w telefonie jest prawie rozładowana, pomimo, że przez całą podróż telefon był podłączony do zasilania poprzez gniazdo zapalniczki. W domu Rodziców podłączyłem telefon do ładowania poprzez ładowarkę do gniazda 230V. Z telefonu wydobył się dźwięk powiadomienia oraz na ikonce baterii pojawiła się błyskawica, co sygnalizuje rozpoczęcie procesu ładowania. Trwało to około 2-3 minuty, po czym pojawił się komunikat o niskim poziomie baterii i proces ładowania przerwał się, pomimo cały czas podłączonej ładowarki. Powtórzyłem tę czynność kilka razy, wyłączyłem i uruchomiłem telefon ponownie, niestety problem cały czas ten sam. Niedawno zainstalowałem program antywirusowy AVG, myślałem, że może on coś blokuje, więc go odinstalowałem, ale też nie pomogło.

 

Wiem, że mogę zrestartować system do ustawień fabrycznych, ale to raczej ostateczność, bo w telefonie mam zainstalowane różne aplikacji, historię SMSów itp. - musiałbym to wszystko na nowo konfigurować, a może być tak, że reset systemu nie pomoże.

 

Czy ktoś z Was miał taki problem?

Czy możecie coś doradzić?XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.