Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   
  • RejestracjaMAREK10747

Rejestracja: 24 sty 2016
Poza forum Ostatnio: gru 17 2020 15:08
-----

Moje posty

W temacie: Pomysł na małe odświeżenie :)

03 grudzień 2020 - 16:30

Spokojnie :) daj mi trochę podziałać samemu. Dam Ci znać.

No to spoko , czekam na wiadomość i działania . :) 


W temacie: Pomysł na małe odświeżenie :)

03 grudzień 2020 - 16:27

Z tego co widzę, to grupa chyba już nie istnieje, nie można jej wyświetlić, pewnie usunięto automatycznie skoro byłeś jedynym członkiem.

Nad tym co napisałeś trwają już dyskusje. Jeżeli uda się dogadać, wystartujemy z czyms podobnym z nowym rokiem, może wcześniej.
Pytanie tylko czy faktycznie będą chętni o takich sprawach dyskutować. Zainteresowanie tymi tematami spadło, większość osób przychodzi jak ma problem, pyta, uzyskuje odpowiedz lub nie i już nie wraca. Coraz mniej osób, które chcą się w Polsce dzielić wiedzą specjalistyczna, przynajmniej ja mam takie wrażenie. Nawet na dużych grupach fb tematy są ogólne, albo typu popsuło się, jak naprawić (ale może masz inne doświadczenia).
Dlatego jeśli już, to grupa ogólna, do wszystkiego, taka jak podałem wcześniej. A jeśli uda się zyskać grono zainteresowanych bardziej poważniejszymi tematami, to wtedy można rozdzielić.

Dlatego dajmy sobie czas do końca roku, zobaczymy co się z tego urodzi.

Jak dasz mi linka i zaczniemy promocje nawzajem no to zyskasz sporo na tym bo ja mam chętnych na to , jak i pisarzy u mnie co pomagają i dają instrukcje co i jak się robi więc przemyśl to co napisałem i daj mi znać . 


W temacie: Pomysł na małe odświeżenie :)

03 grudzień 2020 - 15:59

Marek,

Tworzysz grupę, która w nazwie ma nazwę stronę, która ja utrzymuje i która używa grafik, za które ja zapłaciłem i dogadałem się z twórcą, że mogę je wykorzystywać publicznie. Nie dziw się więc, że mogę być zly. Tak się nie robi po prostu.
Jeśli chcesz, zrób grupę techniczną, ale nie nazywaj jej XperiaSite i nie używaj grafik z tym powiązanych.

Dodano: 03 grudzień 2020 - 15:39
Co masz na myśli pisząc grupa techniczna? Rozwiń myśl, jeśli idea jest inna niż grupy, która podlinkowałem

Jak pisałem . Naprawy , pomoc od razu bez zwłoki z np. flashowaniem , odceglaniem itd. gdzie ktoś da link TUTAJ i każdy aspekt techniczny jak modyfikacje hardware i pomoc w naprawach itd. Grupę tamtą opuściłem , więc jak ogarniesz temat i wejdziesz w nią jako admin i coś zrobisz to twoja sprawa . Ja straciłem do niej link i nią nie zarządzam już i stoi pusta . Możesz ją przemianować lub usunąć jak chcesz. 


W temacie: Pomysł na małe odświeżenie :)

03 grudzień 2020 - 15:31

Dobrze. Nie usunę tego posta, przynajmniej na razie. Link jednak do Twojej grupy, która nie ma żadnych członków usuwam. Na początek:

1. Jakim prawem wykorzystujesz baner i nazwę forum bez mojej zgody? O ile nazwy nigdzie nie rejestrowałem, to baner posiada prawa autorskie. Jeśli chcesz grupę zakładać, zmień nazwę i grafikę, nie wprowadzaj ludzi w błąd. Inaczej będę musiał zgłosić ten temat do mojego prawnika. Masz czas 2 tygodnie.
2. Nie polecam Twojej grupy bo i dlaczego? Chcesz zbudować coś od zera na moim pomyśle. Zrób coś od zera sam :)
3. Nie jestem jakoś bardzo wrogo nastawiony do pomysłu funkcjonowania grupy, nawet w jednej takiej oficjalne konto XperiaSite jest obecne. I pomimo tego, że nie ja nią zarządzam, to jakoś jej twórcy potrafili do mniej przyjść i się dogadać w tej sprawie. Dlatego jeśli ktokolwiek chce dołączyć do grupy to polecam jedynie:

https://www.facebook...1142/?ref=share

Wiemy jak jest obecnie z forami. Grupy są dobre, bo posty szybko docierają do wielu użytkowników. Znaleźć jednak w nich coś konkretnego, to czasem jest ciężko. Tak czy siak zwolennikom grup polecam tą powyżej, a Ciebie Marek proszę o realizacji tego, o czym wspomniałem w punkcie 1.
Nie mam problemu z tym, aby podyskutować również z innymi.

 

Kto mówi o nielegalnym wykorzystaniu loga . Ja u was to co ma wasze logo rozpropagowałem. Ta grupa miała by być jako techniczna z pomocą z softami itd. co do niej dołącz do niej i napisz mi tutaj wiadomość to sam prowadzić ją będziesz bo mi jakoś nie potrzebna bo mam swoje tematyczne :) Zrób coś stricte technicznego dla ludzi , bo widze że od razu ogień na mnie że śmiałem się odezwać tutaj . Jest wasza grupa ale nie jest techniczna , bo jest tam wszystko ale nie technika napraw czegoś . Poza tym , jak za moment klikam wyjście z grupy tamtej i tyle . Kto ją znajdzie i weźmie z was to nie moja sprawa . Pomyśl nad zrobieniem technicznej.Dodano: 03 grudzień 2020 - 16:31

Opuściłem grupę , kto chce z was weźmie ją . 

 

Kto mówi o nielegalnym wykorzystaniu loga . Ja u was to co ma wasze logo rozpropagowałem. Ta grupa miała by być jako techniczna z pomocą z softami itd. co do niej dołącz do niej i napisz mi tutaj wiadomość to sam prowadzić ją będziesz bo mi jakoś nie potrzebna bo mam swoje tematyczne :) Zrób coś stricte technicznego dla ludzi , bo widze że od razu ogień na mnie że śmiałem się odezwać tutaj . Jest wasza grupa ale nie jest techniczna , bo jest tam wszystko ale nie technika napraw czegoś . Poza tym , jak za moment klikam wyjście z grupy tamtej i tyle . Kto ją znajdzie i weźmie z was to nie moja sprawa . Pomyśl nad zrobieniem technicznej.XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.