Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   
  • RejestracjaMAREK10747

Rejestracja: 24 sty 2016
Poza forum Ostatnio: gru 17 2020 15:08
-----

Moje tematy

Pomysł na małe odświeżenie :)

28 listopad 2020 - 20:29

Cześć wszystkim , jak i Adminom i Modom tego forum . Jako że fajnie było by nadać nieco życia stronie utworzyłem dla was małą grupę na facebooku acz chwilowo bez waszego zainteresowania i zgody na przejście na oficjalną wersję grupy nie zrobię jej oficjalną .

Tego kogo znam stąd i mam na fejsie dodałem od razu do grupy więc w razie coś może pomoże . Wiem że Admin i wy Modzi tego forum mnie ,,zabijecie,, za to co zrobiłem ale stwierdziłem że nada to nieco życia temu TUTAJ forum i zachęci ludzi do wszelakiej maści pisania wątków TU oraz tworzenia wielu nowych ciekawych wynalazków (jak softy) i dodawania ich tutaj . Sądzę , że napewno ruch jak i jakość forum tego i pogawędki na czacie wzrosną skoro dzieje się mała mizeria z tym tu . Nie wiem co sądziecie , ale wątek zostawcie w spokoju co ludzie na waszym forum powiedzą na to , ja będę jedynie obserwował i licze że ban nie poleci na mnie . Sądzę także , że jeżeli nawet modzi i admini tutaj będą na ,,nie,, to ludzie pomogą zmienić wasze zdanie na ten temat . Można także dodać modów stąd tam aby coś także tam robili także jak będą mieli chęci. Na grupie na fejsie mogły być być linki jak ktoś zapytał by o pomoc , oraz info że grupa nie oficjalna i może założyć wątek na forum jak ma czas. Niebawem grupę na fejsie popromuje nieco aby nieco specjalistów tam dodać z moich grup żeby nieco więcej ludzi jak szuka pomocy mogło ją znaleźć . Zanim ktokolwiek usunie tego posta z was , proszę o konkretną odpowiedz i nie usuwanie go do póki inni się nie wypowiedzą abyście wy mogli poznać zdanie innych.


XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.