Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   
  • Rejestracjadodge

Rejestracja: 24 cze 2017
Poza forum Ostatnio: cze 24 2017 12:18
-----

Moje tematy

Wydłużenie czasu pracy na baterii

24 czerwiec 2017 - 08:29

Używam na telefonie wielu aplikacji  fb instagram mapy google radio internetowe płatności telefonem itp zauważyłem że instalacja każdej z nich znacznie skraca czas pracy na baterii. Przy okazji naprawy gwarancyjnej telefon został przywrócony do ustawień fabrycznych  więc moje pytanie brzmi czy da się jakoś zainstalować/ustawić aplikacja tak że gdy łączę się z internetem i chcę tylko skorzystać z nawigacji nic poza tym się nie włącza nie wyświetla mi powiadomień (nie działa w tle), lub jakies inne sposoby na wydłużenie pracy na baterii.


Witam

24 czerwiec 2017 - 08:24

Witam wszystkich forumowiczów :) XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.