Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   
  • Rejestracjadream

Rejestracja: 25 maj 2019
Poza forum Ostatnio: maj 29 2019 09:37
-----

Moje posty

W temacie: Jaki dobry film/serial ostatnio widziałeś?

29 maj 2019 - 09:41

The Act, graja go na HBO. Oparty na prawdziwych wydarzeniach. Aktorzy i scenografia bardzo dobrze dobrani, scenariusz dobrze napisany. Serial nie jest nudny, nie ciągnie się ja tasiemiec. Jest zwarty i zawiera się w 8 odcinkach co czyni go przyjemnym i zachęcającym do oglądania.


W temacie: Antena telewizja

29 maj 2019 - 09:39

Masz antenę ale jeśli chcesz dodatkowe programy to najlepiej skontaktuj się z jakąś firmą, która się zajmuję tym. Dostaniesz wtedy dekoder, swoją kartę, przyjadą Ci zainstalować talerz na ścianie domu. Będziesz miał tyle kanałów ile wykupisz tzn. za ile zapłacić za umowę, do której się zobowiązałeś.


W temacie: Trenowanie boksu+siłownia

29 maj 2019 - 09:37

Lepiej byłoby gdybyś się zapisał na zajęcia z boku. Profesjonalny trener będzie Cię poprawiał i mówił co masz robić, bo technika jest naprawdę bardzo ważna. Oczywiście siłownia jest jak najlepszym dodatkiem do wszystkiego, jednak to zajęcia pozwolą Ci rozwinąć wszystkie kwestie, o których wspomniałeś.


W temacie: hot spot wifi

25 maj 2019 - 13:18

Zajrzyj do serwisu oni tam powinni Ci wszystko uregulować.


W temacie: TWRP 3

25 maj 2019 - 13:16

Jak dużo informacji, dzięki wielkie.XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.